149
30.05.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ciekawe, że najwięcej mają do powiedzenia Ci, którzy nie mają żadnego rozeznania w sprawach Zalewu wiślanego i rzeczywistego stanu środowiska. Pseudoekolodzy bzdury opowiadają i najlepiej cofnęli by nasz kraj do epoki kamienia łupanego. , a świat nam ucieka
Franek z Warszawy (2020.05.31)

info

3  
  3
Elbląg wolny od pisiu, gonić wilka do lasu
(2020.05.31)

info

3  
  1
Czemu prezydent i premier tak preza klate? Czyzby wrocili z silki?
HvK (2020.05.31)

info

0  
  0
Hej pisoludki, jak tam samochody elektryczne obiecane przez Pinokia Morawieckiego ??? Jeździcie już tymi elektrycznymi. .. ?
(2020.05.31)
@Kaczor - baranie nie produkuje turbin obejrzyj materiał
(2020.05.31)
@Grazyna niematka tylko katka - O nie matki. Jak nie matka to kto. Jakieś pudło co pies by nie chciał oblać.
zb (2020.05.31)
Należało przystąpić do budowy mostu przez Zalew Wiślany na wzór mostu, jaki zbudowali Duńczycy nad Wielkim Bełtem, a port budować na Bałtyku na podobieństwo Portu Północnego w Gdańsku. Turyści, udający się od strony Warszawy nad Bałtyk, nie musieliby objeżdżać Elbląga i jechać godzinę przez Nowy Dwór Gdański do Krynicy Morskiej i innych miejscowości. Już przed Elblągiem samochody wjeżdżałyby na trasę w kierunku Tolkmicka i nie byłby zatruwany spalinami Elbląg, Nowy Dwór i inne miejscowości, a czas przejazdu z godziny skróciłby się do 15 minut. Odpadłoby w przyszłości pogłębianie Zalewu Wiślanego i ewentualne kruszenie lodu w zimie. Dodam, że Dania to kraj około 5,806 miliona (2019)ludności i Duńczyków stać było na wspaniałe mosty, łączące nie tylko duńskie wyspy, ale też most z tunelem prowadzący do Szwecji. W porównaniu do nich wypadamy mizernie, że szkoda gadać. Do wpisu dodałem także zdjęcie mostu nad Wielkim Bełtem. Gdybyśmy to my mieli taki wspaniały most nad Zalewem Wiślanym ! Dodam jeszcze, że Białoruś nie ma dostępu do morza i z pewnością korzystałaby z tego portu koło Krynicy Morskiej, a także Ukraina w handlu z krajami Północnej Europy. Z poważaniem Tadeusz Łuczak z Elbląga. 1 czerwca 2020
(2020.06.01)

info

2  
  0
Bolszewicki sznyt - na bogato, tyle ochrony dla jednego długopiSSa. To nie jest już nawet śmieszne.
zającpoziomka (2020.06.01)

info

5  
  0
Szopka jak za komuny ! Plaze tez na zolto pomalowali przed ich przyjazdem ? UB tez w sile pilnowala porzadku, spisywala tych co maja cos do powiedzenia. Demokracja demokracja, ale racja mosi byc po ich stronie.
CTA (2020.06.02)

info

4  
  0
@Grazyna niematka tylko katka - kto broni twojej córce ??? Oby tylko nie krzywdziła dzieci to jej sprawa ! Czego wulgaryzujesz tak przeciwko aktualnemu rządowi ? Daj żyć normalnym ludziom w Elblągu.
Valdi don (2020.06.02)