A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ciekawe, że najwięcej mają do powiedzenia Ci, którzy nie mają żadnego rozeznania w sprawach Zalewu wiślanego i rzeczywistego stanu środowiska. Pseudoekolodzy bzdury opowiadają i najlepiej cofnęli by nasz kraj do epoki kamienia łupanego. , a świat nam ucieka
Elbląg wolny od pisiu, gonić wilka do lasu
Czemu prezydent i premier tak preza klate? Czyzby wrocili z silki?
Hej pisoludki, jak tam samochody elektryczne obiecane przez Pinokia Morawieckiego ??? Jeździcie już tymi elektrycznymi. .. ?
@Kaczor - baranie nie produkuje turbin obejrzyj materiał
@Grazyna niematka tylko katka - O nie matki. Jak nie matka to kto. Jakieś pudło co pies by nie chciał oblać.
Bolszewicki sznyt - na bogato, tyle ochrony dla jednego długopiSSa. To nie jest już nawet śmieszne.
Szopka jak za komuny ! Plaze tez na zolto pomalowali przed ich przyjazdem ? UB tez w sile pilnowala porzadku, spisywala tych co maja cos do powiedzenia. Demokracja demokracja, ale racja mosi byc po ich stronie.
@Grazyna niematka tylko katka - kto broni twojej córce ??? Oby tylko nie krzywdziła dzieci to jej sprawa ! Czego wulgaryzujesz tak przeciwko aktualnemu rządowi ? Daj żyć normalnym ludziom w Elblągu.