UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ciekawe, że najwięcej mają do powiedzenia Ci, którzy nie mają żadnego rozeznania w sprawach Zalewu wiślanego i rzeczywistego stanu środowiska. Pseudoekolodzy bzdury opowiadają i najlepiej cofnęli by nasz kraj do epoki kamienia łupanego. , a świat nam ucieka
Franek z Warszawy