UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ciekawe, że najwięcej mają do powiedzenia Ci, którzy nie mają żadnego rozeznania w sprawach Zalewu wiślanego i rzeczywistego stanu środowiska. Pseudoekolodzy bzdury opowiadają i najlepiej cofnęli by nasz kraj do epoki kamienia łupanego. , a świat nam ucieka

Franek z Warszawy