UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Grazyna niematka tylko katka - kto broni twojej córce ??? Oby tylko nie krzywdziła dzieci to jej sprawa ! Czego wulgaryzujesz tak przeciwko aktualnemu rządowi ? Daj żyć normalnym ludziom w Elblągu.

Valdi don

Anuluj