UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Grazyna niematka tylko katka - kto broni twojej córce ??? Oby tylko nie krzywdziła dzieci to jej sprawa ! Czego wulgaryzujesz tak przeciwko aktualnemu rządowi ? Daj żyć normalnym ludziom w Elblągu.
Valdi don