A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kup sobie w USA i zawracaj gitary głupstwami.
Ty sam masz labilność emocjonalną jak twoja wybranka Kichawa - skompromitowana w sondażach do 2 %. Rafał Ziemkiewicz w swojej wypowiedzi określił was Popapranców bardzo trafnie - FRUSTRACI Z UROJENIEM WYŻSZOŚCI,
Sam masz gładkie półkule mózgowe i zalecam konsultacje a potem pokoik bez klamek. Nie możecie zrozumieć iż upadlany i uprzedmiotowiony naród wrzeszczcie powstał z kola i powiedział stanowcze -NIE dla zdrajców i oszustów.
Sam zjamij się swoim koniem a zarządzaniem stadniny winni zająć się menadżerowie, którzy jeśli się nie sprawdzają będą odwołani przez Radę Nadzorczą. To nie te czasy aby rząd zaglądał do restauratorów czy fryzjerów do ich wewnętrznej organizacji pracy.
to że cepie jeździsz po asfalcie a nie po polnej drodze
A co na to Departament Turystyki? Popatrzyli na zdjęcia i zdecydowali, że krawaty są nadal modne hehehe
moda na wszystko na k - kanał, korupcja, kandydat, kryzys, a co miasto Elbląg na to - krawat
Inżynier z lornetką-wymiata. .. Póki może, niech wypatruje ptaków (
Kanał ma być lekarstwem na kryzys - temat zastępczy do wyborów
@Grazyna niematka tylko katka - Ale wnuków to już nie będziesz mieć.