149
30.05.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Elbląg to komusze miasto.
IKIV (2020.05.31)

info

3  
  5
We dwójkę będziecie siedzieć moze i w tej samej celi nawet. Ktoś was rozliczy za wszytko kiedyś. Premier niech odpowie za działkę którą kupił
(2020.05.31)

info

3  
  3
Elektorat PiS w większości pochodzi z zacofanej polskiej wsi i ma wykształcenie podstawowe lub zawodowe, dlatego oni nie są w stanie samodzielnie myśleć i uwierzą w każdą bzdurę zaserwowaną im w partyjnych, propagandowych mediach publicznych. Przeciętny wyborca PiS jest tak ograniczony umysłowo, że nie potrafi ocenić otaczającej go rzeczywistości – co świetnie widać w komentarzach, powtarzają tylko slogany (resortowe dzieci, postkomunistyczni sędziowie, źli nauczyciele itd. )zasłyszane w szczujni TVPiS oraz innych mediach publicznych, w których główny przekaz polega na podżeganiu do nienawiści, wykluczaniu ludzi i całych grup społecznych.
(2020.05.31)

info

4  
  3
Elektorat PiSu to w 30% ciemne, zacofane, nawiedzone moherowe pokolenie plus 10% to dziecioroby i nieroby co sprzedali swój kraj za świadczenia socjalne na które to składają się wszyscy przedsiębiorcy oraz obywatele uczciwie pracujący.
(2020.05.31)

info

4  
  2
W przypadku wygranej pisowskiego popychadła Dudy mamy kolejne 5 lat stracone dla Polski, która będzie wyglądała jak dziś stadnina koni w Janowie a nawet i gorzej. Szaleniec Kaczyński w Polsce ma władze większą niż sam Prezydent, który jest jego marionetką i popychadłem. Co dyktator Kaczyński karze, Prezydent zawsze podpisze. Konstytucja w Polsce jest nagminnie łamana, nie istnieją niezawisłe sądy a demokracja jest tylko na papierze !
(2020.05.31)

info

4  
  2
Zwolennikom PiSu nic nie przeszkadza, nawet to, że wizytówkę i chlubę Polski za granicą stadninę koni w Janowie miernoty bez kompetencji doprowadzili do upadku. Zawłaszczenie przez partię PiS mediów publicznych i cenzura w tych mediach tez im nie przeszkadza. Na dotowanie Rydzyka i kleru też uwagi nie zwracają bo to tacy sami ludzie bez godności, honoru i przyzwoitości, jak wszyscy mierni politycy PiS. Za rządów PiS w polityce żadne standardy nie obowiązują. Większymi głupcami od polityków PiS są tylko ich wyborcy.
(2020.05.31)
Dzięki przekopowi będziemy mieli bezpośredni kontakt z Czechosłowacją! Hurra!
szwejk (2020.05.31)

info

3  
  2
Witam czy naprawdę nie ma ważniejszych rzeczy w tym regionie niż wizyta tych dwóch nie wiem jak nazwać może patrzeć na region to śledzi. .
(2020.05.31)

info

3  
  2
@IKIV- Powiedz to rodzinom tych co zginęli w 1970,bolszewiku.
??? (2020.05.31)

info

1  
  2
Przekop zrobią a co z pogłębieniem drogi wodnej do Tolkmicka Fromborka i Elbląga teraz tylko mogą statki i jachty wpłynąć o zanurzeniu maksymalnie 2 metry
autoch (2020.05.31)

info

2  
  0