A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Elbląg to komusze miasto.
We dwójkę będziecie siedzieć moze i w tej samej celi nawet. Ktoś was rozliczy za wszytko kiedyś. Premier niech odpowie za działkę którą kupił
Zwolennikom PiSu nic nie przeszkadza, nawet to, że wizytówkę i chlubę Polski za granicą stadninę koni w Janowie miernoty bez kompetencji doprowadzili do upadku. Zawłaszczenie przez partię PiS mediów publicznych i cenzura w tych mediach tez im nie przeszkadza. Na dotowanie Rydzyka i kleru też uwagi nie zwracają bo to tacy sami ludzie bez godności, honoru i przyzwoitości, jak wszyscy mierni politycy PiS. Za rządów PiS w polityce żadne standardy nie obowiązują. Większymi głupcami od polityków PiS są tylko ich wyborcy.
Dzięki przekopowi będziemy mieli bezpośredni kontakt z Czechosłowacją! Hurra!
Witam czy naprawdę nie ma ważniejszych rzeczy w tym regionie niż wizyta tych dwóch nie wiem jak nazwać może patrzeć na region to śledzi. .
@IKIV- Powiedz to rodzinom tych co zginęli w 1970,bolszewiku.
Przekop zrobią a co z pogłębieniem drogi wodnej do Tolkmicka Fromborka i Elbląga teraz tylko mogą statki i jachty wpłynąć o zanurzeniu maksymalnie 2 metry