UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do portu w Elblągu będą wchodzić chyba tylko barki, bo rzeka Elbląg ma zanurzenie tylko 4 metry, przekop pozbawiony jakiegokolwiek sensu
Gość7
Do portu w Elblągu będą wchodzić chyba tylko barki, bo rzeka Elbląg ma zanurzenie tylko 4 metry, przekop pozbawiony jakiegokolwiek sensu
Gość7