UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do portu w Elblągu będą wchodzić chyba tylko barki, bo rzeka Elbląg ma zanurzenie tylko 4 metry, przekop pozbawiony jakiegokolwiek sensu

Gość7

Anuluj