UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
na tym portalu komentarze odpisują te same głupki etetowe nieroby co nic nie robią i wszystko im przeszkadza zabierają głoś o sprawach co znają się na nich jak świ nia na gwiazdach ale najmadrzejsi matka da miskę zupy naćpa się i siedzi pisze gupoty zabaczcie jaki to poziom tego mazania najlepiej kasę na przekop dać im do przechlania i na dopalacze tym ludziom pracować się nie chce
Kaczor