A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No coz kazdy pada przed kim chce ale wiekszosc pada przed kim po prostu musi, co jest powszechnie widoczne i taka roznica ze jeden tylko moze a drugi poddanczo musi
Gdyby tego świata nie zamieszkiwali ludzie, o ile świat byłby piękniejszy i znośniejszy. A tak męcz się człowieku do zas. .. Do samej śmierci.
Wszyscy jesteśmy j, ak ten Bigda tylko nie dane jest nam pokazać, co my potrafimy.
@mm263- Był taki kryształowo uczciwy- Karol Modzelewski.
PIS podzielił się z narodem, a Szumowski podzielił się z żoną.
Proponuję popracować nad ortografią i gramatyką.
@mm263 - Trafna diagnoza jednak brak w niej określenia podstawowej przyczyny jaką jest stworzenie w Polsce UKŁADU i Konstytucji wraz z towarzyszącymi jej aktami prawnymi skonstruowanymi tak układ okrągłostołowy aby można było interpretować je dowolnie zgodnie aktualnym zapotrzebowaniem przez każdą ze stron politycznego sporu o władzę. Dziś mamy do czynienia z modelowym przykładem takich manipulacji.
Gdzie te czasy, gdy polityk wylatywał z powodu zegarka?
Autorka na Prezydenta Jegłownika. Tam potrzebna tęga głowa.
Umysł stricte historyczny. No i apokaliptyczny. A ukryta ironia to oznaka geniuszu.