UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Felietony wskazują na poglądy krytyczne dla władz ale też wiarę, że socjalizm czy miejską koteryjną socjalistyczną gospodarkę da się naprawić. Ktoś powinien zacząć pisać felietony o tym, że jest to niewykonalne a ratunkiem dla miasta jest liberalizm i prywatyzacja. Taka wojna na felietony w dobrym znaczeniu. Edukacja i ekonomia to jedyna droga do uratowania Miasta. Np. MOSIR i basen - to powinno być sprywatyzowane. Nikt do tematów prywatyzacji nigdy w żadnych lokalnych mediach się nie odniósł. To bardzo źle. Dyskusja o trudnych sprawach to edukacja społeczenstwa. Tylko to pomoże. Czerwony