UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Felietony wskazują na poglądy krytyczne dla władz ale też wiarę, że socjalizm czy miejską koteryjną socjalistyczną gospodarkę da się naprawić. Ktoś powinien zacząć pisać felietony o tym, że jest to niewykonalne a ratunkiem dla miasta jest liberalizm i prywatyzacja. Taka wojna na felietony w dobrym znaczeniu. Edukacja i ekonomia to jedyna droga do uratowania Miasta. Np. MOSIR i basen - to powinno być sprywatyzowane. Nikt do tematów prywatyzacji nigdy w żadnych lokalnych mediach się nie odniósł. To bardzo źle. Dyskusja o trudnych sprawach to edukacja społeczenstwa. Tylko to pomoże. Czerwony