UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ta informacja, to tak ku przestrodze innym nadętym, zarozumiałym kierowcom, którym się wydaje, że są królami szos. tu na szczęście nikomu nic się nie stało, ale często ofiarami są nic nie winni podróżujący, w których taki półgłówek wjechał