UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ta informacja, to tak ku przestrodze innym nadętym, zarozumiałym kierowcom, którym się wydaje, że są królami szos. tu na szczęście nikomu nic się nie stało, ale często ofiarami są nic nie winni podróżujący, w których taki półgłówek wjechał