56
25.05.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To co że z Mazowsza? W Polsce jest tyle podobnych wypadków i jakoś nikt z takimi szczegółami o tym nie pisze.
(2020.05.25)

info

9  
  11
W Elblągu co chwilę takie
(2020.05.25)

info

3  
  5
Zabrac DZBANOWI prawo jazdy dozywotnio!!!!!
Tyu (2020.05.25)

info

8  
  0
a moim zdaniem używanie okreslenia kolizja powinno miec zastosowanie w przypadku gdy chodzi o zderzenie co najmniej dwojga uczestników ruchu, pojazdow, inanaczej nalezy okreslac zdarzenie wypadkiem bo jest bardziej ogólne i trafne w tym przypadku, jestem przyzwyczajony, że jak ma miejsce kolizja to sa np. dwa auta po stluczce 😛
(2020.05.25)
Bzdurą jest kupowanie młodym aut z napędem na tylną oś. .. .uczą się na przód i odrazu w betę wsiada to tak jak kupić na pierwsze Moto litra.
Kazikowy (2020.05.25)

info

7  
  0
Będziesz Miał Wypadek - BMW
(2020.05.25)

info

5  
  5
Zanim odbił się od barierek to chyba wypadł z drogi tak? Masło maślane. Moim zdaniem panowie policjanci powinni zamiast radaru do pomiaru prędkości mieć karabin maszynowy i nie zawahać się puścić serię w takiego cymbała.
Phihihi (2020.05.25)

info

5  
  2
Zasr, ,, ali Wisłę to wyrywają nad morze. Czas by płacili klimatyczne oplaty.
(2020.05.25)

info

10  
  2
Na granicy województwa powinna być bardzo widoczna duża tablica - WWW - Warszawiakom Wjazd Wzbroniony. Nie wpuszczać tych FACHOWCÓW.
Ku przestrodze (2020.05.25)

info

6  
  2
Doświadczenie przychodzi wraz z wiekiem. Dla wielu niestety jest to wieko od trumny. ..
BEZ ŚCIEM proszę (2020.05.25)

info

12  
  0