A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To co że z Mazowsza? W Polsce jest tyle podobnych wypadków i jakoś nikt z takimi szczegółami o tym nie pisze.
W Elblągu co chwilę takie
Zabrac DZBANOWI prawo jazdy dozywotnio!!!!!
a moim zdaniem używanie okreslenia kolizja powinno miec zastosowanie w przypadku gdy chodzi o zderzenie co najmniej dwojga uczestników ruchu, pojazdow, inanaczej nalezy okreslac zdarzenie wypadkiem bo jest bardziej ogólne i trafne w tym przypadku, jestem przyzwyczajony, że jak ma miejsce kolizja to sa np. dwa auta po stluczce 😛
Bzdurą jest kupowanie młodym aut z napędem na tylną oś. .. .uczą się na przód i odrazu w betę wsiada to tak jak kupić na pierwsze Moto litra.
Będziesz Miał Wypadek - BMW
Zanim odbił się od barierek to chyba wypadł z drogi tak? Masło maślane. Moim zdaniem panowie policjanci powinni zamiast radaru do pomiaru prędkości mieć karabin maszynowy i nie zawahać się puścić serię w takiego cymbała.
Zasr, ,, ali Wisłę to wyrywają nad morze. Czas by płacili klimatyczne oplaty.
Na granicy województwa powinna być bardzo widoczna duża tablica - WWW - Warszawiakom Wjazd Wzbroniony.
Nie wpuszczać tych FACHOWCÓW.
Doświadczenie przychodzi wraz z wiekiem. Dla wielu niestety jest to wieko od trumny. ..