UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na granicy województwa powinna być bardzo widoczna duża tablica - WWW - Warszawiakom Wjazd Wzbroniony. Nie wpuszczać tych FACHOWCÓW.

Ku przestrodze

Anuluj