UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a moim zdaniem używanie okreslenia kolizja powinno miec zastosowanie w przypadku gdy chodzi o zderzenie co najmniej dwojga uczestników ruchu, pojazdow, inanaczej nalezy okreslac zdarzenie wypadkiem bo jest bardziej ogólne i trafne w tym przypadku, jestem przyzwyczajony, że jak ma miejsce kolizja to sa np. dwa auta po stluczce 😛


Anuluj