UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawscy podli ludzie, A człowiek na rowerze może niech jeszcze sobie foty porobi bo tak zagląda. Policja powinna rozganiac takie towarzystwo!!!


Anuluj