UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Straszna tragedia. Szkoda kobieciny. Jeszcze widzę kulę więc na pewno wolno się poruszała, nawet nie byłoby szansy żeby odskoczyla. Chciała pewnie krótsza drogą przejsc więc przeszła tuż przed ciężarówka. Niestety kierowca nie widzi osoby która idzie pod samą maska. W internecie są filmiki z potrąceniem osób które w ostatniej chwili ścinały przejście i przechodzily pod samym tirem/ciężarówka dlatego nigdy nie zbliżajcie się do tak wysokiego pojazdu jeśli między wami a nim nie ma co najmniej 2 metrów odległości !!!