UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ramzes - Hahha, to spojrz na podloge nad tylnym zawieszeniem-zbiornikiem paliwa. Sporo a4b6,b7 tam gnije. Polecam

Blacharz

Anuluj