UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@ramzes - Hahha, to spojrz na podloge nad tylnym zawieszeniem-zbiornikiem paliwa. Sporo a4b6,b7 tam gnije. Polecam
Blacharz
@ramzes - Hahha, to spojrz na podloge nad tylnym zawieszeniem-zbiornikiem paliwa. Sporo a4b6,b7 tam gnije. Polecam
Blacharz