43
02.05.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tez kiedys bylem mlodym i gniewnym myslalem ze jestem nieśmiertelny ale zycie zwerifikowalo jak zawsze, duzo pokory uczy jazda na motocyklu bo on nie wybacza błedów. Lepiej wejsc wolniej w zakręt i z niego wyjsc niz wejsc zaszybko i juz z niego nie wyjsc! Mam 34 lata i czasami syn mi mowi ze jade samochodem wolno ale motocykl mnie nauczyl ze oczy trzeba miec. Szerokosci zycze Wszystkim :)
(2020.05.02)
Kolejny mistrz kierownicy, sportowiec rajdowy. .. tak naprawdę 90% kierowców nie ma pojęcia o podeojnym sprzęgle sprzęgle, momencie obrotowym, sile odśrodkowe i dorsodkowej. Ale gaz do dechy i ludzie wieś z miasta. Szkoda ze temu polmozgowi prawka nie zabrali
Gosc6363 (2020.05.02)

info

10  
  0
Całkiem zdrowa podłoga. Audi to jednak audi.
ramzes (2020.05.02)
Troszkę deszczyk popadał, łyse opony i prędkość i wszystko w temacie
80 kg samych mięśni (2020.05.02)

info

9  
  1
To wina drogi, ze skręca. Puknij się w głowę.
Henryyy (2020.05.02)
No i gitara. selekcja naturalna.
pies na idiotów (2020.05.02)

info

8  
  3
@ramzes - Wystarczy Rutinoscorbin pod dywanik.
(2020.05.02)
To jest "brzydki"zakręt ale musiał nieźle grzać. Tam jest ograniczenie. Miał szczęście że jest susza. Inaczej by miał niezłą kąpiel.
(2020.05.02)

info

6  
  0
Dzisiaj o godzinie 19 ide na spacer w Bazantarni widze Policja pilnuje patroluje, ide dalej na Dolinke mijam ukryte przy zacisznym murku grupke 8 osob to mlode dziewczyny ciezko powiedziec 17 lat ? ciesza sie trzymaja w rekach puszki smieja sie i dyskutuja, na parkinku pod pomnikiem radzieckich zolnierzy stoi patrol Policji. Ciezko pracuja jezdza sobie i patrza zeby wszyscy bezpiecznie dotarli do domow po spożyciu. No to jak to jest ? popijac mozna w miejscach publicznych mimo ze patrole jezdza ale ciezko im te 4 litery ruszyc, przejsc sie troche glebiej i zobaczyc co w trawie piszczy, Zamiast patrzyc kto chodzi bez maski niech z alkomatem chodza
(2020.05.02)
A co Tobie przeszkadza, ze kilka dziewczyn stanęło sobie w ukryciu i popija piwko? Zazdrościsz, ze Ciebie nie zaprosiły? Ich piwko. .. .ich życie. .. .nie stoją obcesyjnie w centrum z browarem. ..
Cogitans (2020.05.02)