UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze, że wyleciał z drogi a nie przyj. .w kogoś znad przeciwka. Bo byłaby rzeźnia na ludziach. I coroczne wycieczki na groby.

Życie tylko ..jedno jest .

Anuluj