UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze, że wyleciał z drogi a nie przyj. .w kogoś znad przeciwka. Bo byłaby rzeźnia na ludziach. I coroczne wycieczki na groby.
Życie tylko ..jedno jest .
Dobrze, że wyleciał z drogi a nie przyj. .w kogoś znad przeciwka. Bo byłaby rzeźnia na ludziach. I coroczne wycieczki na groby.
Życie tylko ..jedno jest .