UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Cogitans - mi konkretnie indywidualnie te osoby nie interesuja, nie obchodza, nie znam ich, i nawet mi nie przeszkadza ich obecnosc bo nie robily zadymy czy czegos w tym stylu, intereresuje mnie jak to jest ze ludzie mlodzi to raz gdzie nie powinny byc w posiadaniu alkoholu w koncu w sklepach sprzedaz jest od 18 lat a one nie wygladaly na tyle, na zywca sobie pija alkohol w miejscu niedozwolonym i to jeszcze pod bokiem patroli policyjnych ktore udaja ze pracują, to na co te podatki ida, ich praca jest jałowa, rownie dobrze moga jechac do lasu i sie schowac, a na ulicach postawic manekiny poprzebierane w mundury