UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czas szybko płynie. Jeżeli Pani Monice Falej starczy zapału i się nie zniechęci to może w Elblągu Lewica mieć sukcesy. Ale Lewica bez SLD a szczególnie bez Panów ze zdjęcia na górze. Zajmują się tyko sobą od lat i niech tak zostanie. Osoba bez powiązań z lokalną koterią mogła by założyć komitet i nawet ubiegać się o Prezydenta. Nie szkadzi, że z Olsztyna a nawet bardzo dbrze.

Cz

Anuluj