UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zburzyc ten pomnik i wybudować jakiś wieżowiec z apartamentami. Chętnie kupiłbym w takim miejscu mieszkanie.

Gosc6363

Anuluj