UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zburzyc ten pomnik i wybudować jakiś wieżowiec z apartamentami. Chętnie kupiłbym w takim miejscu mieszkanie.
Gosc6363
Zburzyc ten pomnik i wybudować jakiś wieżowiec z apartamentami. Chętnie kupiłbym w takim miejscu mieszkanie.
Gosc6363