A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A radny Burkhardt nieobecny ? No tak pewnie uznał, że nic z tego nie zyska
@Hipokryt - Dzis plują oni jutro my,
Wygląaa na to, że elbląska lewica to tylko Pani Monika i Pan Klim. Tych dwóch z LSD to już wstydu nie ma. Pieprzą bzdury i myślą, że ktoś to kupi. Honor ?
Trzej Muszkieterowie
Probuje taki sledzic pracownikow przeglada i cofa kamery. Co za inwigilacja. Jego szef powinien dac mu kare nagany. Mobbing.
kto puscil baka?
Puść pan bąka niech sie błąka, pusc pan drugiego niech szuka pierwszego hahaha
Co sie dzieje?poza przyjmowaniem z yrojmiasta ludzi.
@Gosc6363 - Co za bzdet.
Przykry zapach ?