104
01.05.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A radny Burkhardt nieobecny ? No tak pewnie uznał, że nic z tego nie zyska
(2020.05.01)
@Hipokryt - Dzis plują oni jutro my,
(2020.05.01)
Wygląaa na to, że elbląska lewica to tylko Pani Monika i Pan Klim. Tych dwóch z LSD to już wstydu nie ma. Pieprzą bzdury i myślą, że ktoś to kupi. Honor ?
(2020.05.01)

info

12  
  0
Trzej Muszkieterowie
(2020.05.01)

info

9  
  0
Probuje taki sledzic pracownikow przeglada i cofa kamery. Co za inwigilacja. Jego szef powinien dac mu kare nagany. Mobbing.
(2020.05.01)
kto puscil baka?
(2020.05.01)
Puść pan bąka niech sie błąka, pusc pan drugiego niech szuka pierwszego hahaha
(2020.05.01)
Co sie dzieje?poza przyjmowaniem z yrojmiasta ludzi.
(2020.05.01)
@Gosc6363 - Co za bzdet.
(2020.05.01)
Przykry zapach ?
(2020.05.01)