UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O pracownikach, ich ochronie mówi szef sld to jakaś kpina, jednocześnie zwalnia ludzi, mówi o rządzących którzy maja wprowadzić gospodarkę na drogę rozwoju, a jak pan z tym drugim dużym wprowadzacie miasto i wyprowadzanie z kryzysu, zwalniając ludzi lub zabierając im cześć etatów w przedszkolach! I ma pan czelność mówić o etosie pracy! Nazwisko i twarz ma się jedno, ale jak widać ona już przechodzi do historii i to nie tej pozytywnej. P S zniczem wasze rządy nie różnią się od tych w kraju!