UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zwracam sie do forumowych "faszystów". Kazdy Polak ma prawo swietowac jak cche i kiedy che i co chce na tym polega Demokracja i pluralizm. Lewica prawica centrum wszyscy maja prawo do swietowania i proby ograniczenia tego to faszyzm.

HvK

Anuluj