A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
i znów jazda, 6 samochodów straży pożarnej, czy nie można zaoszczędzić trochę kasy, po co aż tyle. !!!!
to fakt, tam nikt nad tym nie panuje, na bogato a co tam, mają płacone dodatkowo za każdy wyjazd, dlatego tak szastają kasą
@Mieszkaniec11 - Noo to już przynajmniej wiadomo kto komentarze dodaje. Dziwne że teraz się dopiero odzywasz! Jak Ci sufit zalali a wcześniej to nie widzialaś/eś co się tam dzieje? Już dawno trzeba było zglosic toć tam wiecznie kable wypalaja z reszta śmieci też. .. .