Wybrany wątek opinii
i znów jazda, 6 samochodów straży pożarnej, czy nie można zaoszczędzić trochę kasy, po co aż tyle. !!!!
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
to fakt, tam nikt nad tym nie panuje, na bogato a co tam, mają płacone dodatkowo za każdy wyjazd, dlatego tak szastają kasą
Do moderacji
Odpowiedz
2
0