Pożar w mieszkaniu przy ul. Ostródzkiej

13
30.04.2020
Pożar w mieszkaniu przy ul. Ostródzkiej
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (30 kwietnia) około godz. 15 w jednym z mieszkań w przy ul. Ostródzkiej wybuchł pożar. O tym, że w mieszkaniu coś się dzieje lokatora ostrzegł szczekający pies. Na szczęście strażacy szybko ugasili pożar. Zobacz zdjęcia.

Jak dowiedzieliśmy się od strażaka dowodzącego akcją gaśniczą, kiedy wybuchł pożar lokator mieszkania przebywał w łazience, a o pożarze ostrzegł go szczekający pies. Chwilę później mężczyzna zobaczył, że w jego mieszkaniu wybuchł pożar.

- Zapaliły się śmieci nagromadzone przy piecu i łóżko. W chwili przybycia na miejsce zdarzenia dym wydobywał się z okna na poddaszu. Mężczyzna, który wyszedł z mieszkania przed naszym przybyciem, został przebadany przez Zespół Ratownictwa Medycznego – mówi pracujący na miejscu strażak.

W akcji gaśniczej brały udział zastępy z obu elbląskich jednostek. Policjanci przeprowadzą dochodzenie wyjaśniające, jak doszło do pożaru.

ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Gosc5363 - Kolega jaki pewny siebie. Widzę w życiu wszytko się układa???? Życzę tego szczęścia do końca. .. .
Heh (2020.04.30)
@Heh - A co ma do ubezpieczenia szczęście? Ubezpieczenie kosztuje 400/500zl rocznie, więcej na pety wydajesz.
Gosc7373 (2020.04.30)
Pies najlepszy przyjaciel człowieka i w sumie jedyny prawdziwy, szczery i oddany
Jamaleg (2020.04.30)

info

20  
  1
@Gosc5363 - Życzę Ci abyś miał w swoim domu pożar. Niech Ci zjara wszystko a ty i twoja rodzina z autem włącznie bądźcie poparzeni. Wtedy zaszczekasz inaczej
Jamaleg (2020.04.30)
Smieci przy kominku. .. ciekawe
(2020.04.30)

info

4  
  1
Strasznie nie żetelny art. Aby szybko napisac, co za stek bzdur, czemu nie napiszecie prawdy ze mieszkaniec opalał przewody we wiadrze metalowym zeby miedź odzyskać!!!!
Mieszkaniec11 (2020.04.30)
Zagadka: Zdjęcie nr 5.Ile widzicie osób bez masek?
Mysterio (2020.05.01)

info

3  
  0
@Mieszkaniec11 - Idz jeszcze na policje to zgłoś!
Elblążanka93 (2020.05.01)
@Elblążanka93 - Jestes tak glupia ze szkoda mi cie komentowac, sama pewnie do wiadra wpadłas jak sie rodziłas, durna babo ten glupek spalilby ludziom dom dorobek zycia, przez niego jest zalany sufit !!!
Mieszkaniec11 (2020.05.01)
@Jamaleg - Człowieku jesteś głupi czy nienawidzisz ludzi to co napisałeś żebyś się nie zdziwił jak Ciebie to spotka takie przekleństwa wracają do tych którzy przeklinają innych możesz mieć coś gorszego zastanów się mniej emocji, a więcej rozsądku i rozwagi. Błogosław, a nie przeklinaj.
(2020.05.01)