UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Mieszkaniec11 - Noo to już przynajmniej wiadomo kto komentarze dodaje. Dziwne że teraz się dopiero odzywasz! Jak Ci sufit zalali a wcześniej to nie widzialaś/eś co się tam dzieje? Już dawno trzeba było zglosic toć tam wiecznie kable wypalaja z reszta śmieci też. .. .

Elblążanka93