Pożar w mieszkaniu przy ul. Ostródzkiej
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (30 kwietnia) około godz. 15 w jednym z mieszkań w przy ul. Ostródzkiej wybuchł pożar. O tym, że w mieszkaniu coś się dzieje lokatora ostrzegł szczekający pies. Na szczęście strażacy szybko ugasili pożar. Zobacz zdjęcia.