Wybrany wątek opinii
Strasznie nie żetelny art. Aby szybko napisac, co za stek bzdur, czemu nie napiszecie prawdy ze mieszkaniec opalał przewody we wiadrze metalowym zeby miedź odzyskać!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
10
2
@Mieszkaniec11 - Idz jeszcze na policje to zgłoś!
Do moderacji
Odpowiedz
0
3
@Elblążanka93 - Jestes tak glupia ze szkoda mi cie komentowac, sama pewnie do wiadra wpadłas jak sie rodziłas, durna babo ten glupek spalilby ludziom dom dorobek zycia, przez niego jest zalany sufit !!!
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Mieszkaniec11 - Noo to już przynajmniej wiadomo kto komentarze dodaje. Dziwne że teraz się dopiero odzywasz! Jak Ci sufit zalali a wcześniej to nie widzialaś/eś co się tam dzieje? Już dawno trzeba było zglosic toć tam wiecznie kable wypalaja z reszta śmieci też. .. .
Do moderacji
Odpowiedz
2
0