A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czyż w tym upadajacy mieście nie wystarczył by sołtys i sekrterka Po cóż nam armia urzędników zatrudnionych przez protekcje Za niemca to miasto kwitło Cóż boli
Oczywiście ani jeden TUMAN nie pomyślał o wzmocnieniu brzegów drogi. Bo po co ?. Ta sama firma za rok będzie znowu miała robotę no nie. Droga popęka na brzegach w ciągu minimum 3 mcy a po 6 ciu już będzie widać ubytki. To jak z zębami, jak dobrze nie umyjesz i nie zadbasz to za jakiś czas masz ubytki a potem wielkie dziury :)
łaska pańska zimy nie było to pieniądze powinny być na nowy dywanik
przecież o to chodzi żeby wiecznie poprawiać fuszery
Chodzi i to, żeby robić i robić, a nie zrobić i dalej robić i robić, nie zrobić, niekończąca się opowieść bez końca !
Nie jestem nowobogacka a też mieszkam w tej dzielnicy i to dokładnie lat 27.
Zamiast tak zazdrościć to też możesz wziąć kredyt i ciężko pracować aby go spłacać. Kto zabroni biednemu bogata żyć?
To samo Mazurska, co 3-4 lata łatana. .. ..
I pewnie znowu, jak od jakiegoś czasy te łaty będą wystawać ponad linie drogi, że z dziury wjeżdżasz na wybrzuszenie. Masakra. Technologia jakby się zapaść miało po czasie.
Tam by sie normalny chodnik przydał, żeby się bezpiecznie z dziećmi na działki dostać.
podajcie nazwiska ktorzy robili odbior ul mickiewicza z pozapadanymi studzienkami. to byla jeszcze ekipa sloniny i wroblewskiego. Droga na jelenia doline niby nalezy do miasta ale przejechac mozna tylko czołgiem.