Wybrany wątek opinii
sa wazniejsze drogi do remontu w tym miescie
Do moderacji
Odpowiedz
12
19
Poczułem nutkę bólu pupy w tej wypowiedzi:)
Do moderacji
Odpowiedz
11
5
Nie jestem nowobogacka a też mieszkam w tej dzielnicy i to dokładnie lat 27.
Zamiast tak zazdrościć to też możesz wziąć kredyt i ciężko pracować aby go spłacać. Kto zabroni biednemu bogata żyć?
Do moderacji
Odpowiedz
9
5