UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie jestem nowobogacka a też mieszkam w tej dzielnicy i to dokładnie lat 27. Zamiast tak zazdrościć to też możesz wziąć kredyt i ciężko pracować aby go spłacać. Kto zabroni biednemu bogata żyć?

Hashtag

Anuluj