A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A co z rondem na skrzyżowaniu Królewiecka/Fromborska?
Fajnie, że coś robią, ale wydaje mi się, że są w Elblągu ulice wymagające pilniejszych napraw niż Królewiecka na tym odcinku.
Za to dzisiaj tj 29,04,2020 nikogo nie można było uświadczyć na tej (504 )drodze. Te po frezowane dziury zostawili jako prezent dla kierowców ???? Nikt dzisiaj ani nie kończył tego rozpoczętego frezowania asfaltu ani też nikt tych wyfrezowanych dziur nie łatał. Typowe podejście. Rozbabrać i tak zostawić.
ze szpitalem - tak jest po polskiemu
A co z pozostałymi i pozostawionymi dziurami (mimo zaznaczenia że ta dziura jest do naprawy ), kiedy zostaną naprawione ????? Czy ktoś kontroluje jak postępuje naprawa tej drogi ?????