UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Oczywiście ani jeden TUMAN nie pomyślał o wzmocnieniu brzegów drogi. Bo po co ?. Ta sama firma za rok będzie znowu miała robotę no nie. Droga popęka na brzegach w ciągu minimum 3 mcy a po 6 ciu już będzie widać ubytki. To jak z zębami, jak dobrze nie umyjesz i nie zadbasz to za jakiś czas masz ubytki a potem wielkie dziury :)
Tutejszy