UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I pewnie znowu, jak od jakiegoś czasy te łaty będą wystawać ponad linie drogi, że z dziury wjeżdżasz na wybrzuszenie. Masakra. Technologia jakby się zapaść miało po czasie.
Doly padoly
I pewnie znowu, jak od jakiegoś czasy te łaty będą wystawać ponad linie drogi, że z dziury wjeżdżasz na wybrzuszenie. Masakra. Technologia jakby się zapaść miało po czasie.
Doly padoly