UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I pewnie znowu, jak od jakiegoś czasy te łaty będą wystawać ponad linie drogi, że z dziury wjeżdżasz na wybrzuszenie. Masakra. Technologia jakby się zapaść miało po czasie.

Doly padoly

Anuluj