UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Interesuje mnie pewna kwestia. Czy lekarze rodzinni sa wynagradzani obecnie przez nfz tak jak przed pandemią? Przychodnie zamknięte, zostaje tylko telefon. Nie zbadają, nie skontrolują, nie każdy pacjent jest w stanie zrealizować ereceptę. Ciekawi mnie, czy przy takim przestoju coś im obcięto, jak np. w szpitalu jednoimiennym?