UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niech płacą za segregację i będzie czysto. W innych krajach tak jest, a tu trzeba segregować trzymać w domu 5 śmierdzących pojemników i jeszcze płacić. Tak samo z obudowami na śmieci. Wybudowaliśmy za swoje obudowy należą do miasta i jeszcze płacimy dzierżawę za plac pod śmietnikiem. Jeśli to wszystko należy do miasta i bierze za to pieniądze to niech sprząta i dba o czystość. Zdjęcia z tym brudem wysyłać d o urzędników z miasta.
zb