A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ale nie będzie, bo nikogo nie stać na zamontowanie kamery na każdym drzewie na jakimś wygwizdowiu. Za surowce powinni płacić tak jak za złom i problem zniknie.
Na Działkowej zgubiono na jesień samochód. Do dziś dnia stoi rozgrabiony i spalony przy działkach
Efekt ustawy śmieciowej
Trzeba otworzyc worki i szukac jakichkolwiek sladow np, paragony. Pole do popisu dla Policji.
W Elblągu ,jak w Neapolu
Elbląg ,drugim Neapolem
kara za wyrzucanie odpadów powinna być bardzo dotkliwa, usunięcie odpadów przez wyspecjalizowaną firmę na koszt sprawcy plus 5 krotna kwota wartości usunięcia odpadów zasądzona na rzecz edukacji proekologicznej.
Stawiam raczej na wyborców Maliniaka, pachnie tą samą durnotą.
Ludzie to czasami gorzej jak zwierzęta się zachowują.
Drogi w okolicy Majewa, tam dopiero jest dramat