102
20.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ale nie będzie, bo nikogo nie stać na zamontowanie kamery na każdym drzewie na jakimś wygwizdowiu. Za surowce powinni płacić tak jak za złom i problem zniknie.
(2020.04.20)
Na Działkowej zgubiono na jesień samochód. Do dziś dnia stoi rozgrabiony i spalony przy działkach
(2020.04.20)
Efekt ustawy śmieciowej
(2020.04.20)

info

9  
  2
Trzeba otworzyc worki i szukac jakichkolwiek sladow np, paragony. Pole do popisu dla Policji.
(2020.04.20)

info

12  
  0
W Elblągu ,jak w Neapolu
Już (2020.04.20)
Elbląg ,drugim Neapolem
(2020.04.20)

info

0  
  0
kara za wyrzucanie odpadów powinna być bardzo dotkliwa, usunięcie odpadów przez wyspecjalizowaną firmę na koszt sprawcy plus 5 krotna kwota wartości usunięcia odpadów zasądzona na rzecz edukacji proekologicznej.
tylko dotkliwa kara (2020.04.20)
Stawiam raczej na wyborców Maliniaka, pachnie tą samą durnotą.
(2020.04.20)
Ludzie to czasami gorzej jak zwierzęta się zachowują.
Wkwk (2020.04.20)
Drogi w okolicy Majewa, tam dopiero jest dramat
(2020.04.20)

info

2  
  0