UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech płacą za segregację i będzie czysto. W innych krajach tak jest, a tu trzeba segregować trzymać w domu 5 śmierdzących pojemników i jeszcze płacić. Tak samo z obudowami na śmieci. Wybudowaliśmy za swoje obudowy należą do miasta i jeszcze płacimy dzierżawę za plac pod śmietnikiem. Jeśli to wszystko należy do miasta i bierze za to pieniądze to niech sprząta i dba o czystość. Zdjęcia z tym brudem wysyłać d o urzędników z miasta.
zb