UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale nie będzie, bo nikogo nie stać na zamontowanie kamery na każdym drzewie na jakimś wygwizdowiu. Za surowce powinni płacić tak jak za złom i problem zniknie.


Anuluj