UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale nie będzie, bo nikogo nie stać na zamontowanie kamery na każdym drzewie na jakimś wygwizdowiu. Za surowce powinni płacić tak jak za złom i problem zniknie.
Ale nie będzie, bo nikogo nie stać na zamontowanie kamery na każdym drzewie na jakimś wygwizdowiu. Za surowce powinni płacić tak jak za złom i problem zniknie.