A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie chodze juz do kosciola.mam uraz niestety myslalam ze kaplani sa inni niz my lepsi. Zapraszalismy na rodzinne swieto i wymowil sie brakiem czasu a na pozostalych uroczystosciach dalszej rodziny byl.a termin zaproszenia byl krotszy.my rok wczesniej dalismy zaproszenie i wymowil sie.brzydko.feeee
Dziewucha nieszanujaca rodzicow ktora dla swoich potrzeb biedulki i sierotki olala rodzicow jest szanowana bo ma slub koscielny.to obluda i falsz.mochery stop.
Znam dziewczyne o twarzy aniolka ale serce ma z kamienia. Ale ma slub koscielny.zenada.
Nie jestem Twoim kolega. Następny zachwalczy antyklerykal
Na szczęście w internecie nic nie ginie. Tak serdecznie w wywiadzie dla Gazety Olsztyńskiej Jezierski bronił księdza gwałciciela: „Niech odbędzie karę, wtedy będziemy się zastanawiać, co dalej. Księdzem się jest na całe życie i dodał, żeby się nie spodziewać, że ksiądz Antoni W. zostanie natychmiast wydalony ze stanu duchownego”.
Ja od starszej osoby słyszałem takie usprawiedliwienie pedofilii duchownych - Ależ oni od zawsze tak mają i należy im wybaczyć i zrozumieć". Ręce opadają. .. od zawsze. Wielu starszych w ogóle ich za to nie wini!