UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie chodze juz do kosciola.mam uraz niestety myslalam ze kaplani sa inni niz my lepsi. Zapraszalismy na rodzinne swieto i wymowil sie brakiem czasu a na pozostalych uroczystosciach dalszej rodziny byl.a termin zaproszenia byl krotszy.my rok wczesniej dalismy zaproszenie i wymowil sie.brzydko.feeee