UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja od starszej osoby słyszałem takie usprawiedliwienie pedofilii duchownych - Ależ oni od zawsze tak mają i należy im wybaczyć i zrozumieć". Ręce opadają. .. od zawsze. Wielu starszych w ogóle ich za to nie wini!