UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja od starszej osoby słyszałem takie usprawiedliwienie pedofilii duchownych - Ależ oni od zawsze tak mają i należy im wybaczyć i zrozumieć". Ręce opadają. .. od zawsze. Wielu starszych w ogóle ich za to nie wini!