UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie chodze juz do kosciola.mam uraz niestety myslalam ze kaplani sa inni niz my lepsi. Zapraszalismy na rodzinne swieto i wymowil sie brakiem czasu a na pozostalych uroczystosciach dalszej rodziny byl.a termin zaproszenia byl krotszy.my rok wczesniej dalismy zaproszenie i wymowil sie.brzydko.feeee