UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pan Robert K. ostatnio z jednej z debat został wyrzucony to jest grzecznie wyproszony; ). Pozbierał swą godność i wrócił na łamy portelu. Po prostu człowiek niezłomny; )


Anuluj