UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nauka lub hobby też może być nałogiem , zależy też od treści ,jedna nauka głosi ,że jest tak ,a druga już inaczej .Jedno hobby jest pożyteczne drugie mniej , wolontariat partyjny , opozycja powie ,że źle , znowu jak im wolontariusz pomaga to dobrze , dla zwykłego szaraka wolontariusz taki jest następnym do koryta , wolontariat w hospicjum czy dla ubogich nie poradnych jest lepiej postrzegany , no ale ktoś powie ,dla nierobów zbierają i pensje biorą . Wszystko jest dla ludzi ,ale z umiarem , jest wolność wyboru!

SpojżenieWzględnePojęcie